URSUS VITA ETAP IV – w trakcie realizacji

Osiedle „Ursus Vita” to nowe osiedle składające się z 6 budynków, tworzących kolejne etapy inwestycji. Kolejny, aktualnie wznoszony przez spółkę AMConstruction, IV etap tejże inwestycji to dwa niezależne kubaturowo 8 kondygnacyjne budynki posadowione na dwupoziomowym garażu podziemnym.

Inwestycja charakteryzuje się elegancką i modernistyczną bryłą budynków, utrzymaną w monochromatycznym połączeniu szarości i bieli, z mocnymi, energetycznymi akcentami kolorystycznymi. Każdy budynek będzie wyróżniał się indywidualną kolorystką, stanowiącą motyw przewodni etapu – od żółci, poprzez pomarańcz i zieleń, aż po niebieski. Ozdobne stalowe elementy konstrukcji na elewacji i szklane balustrady balkonów nawiązują do industrialnego charakteru dzielnicy. Nadają one całości nowoczesnego i oryginalnego sznytu, który doskonale wyróżnia to osiedle z otoczenia. 

Na szczególną uwagę zasługują też wyjątkowo ciekawie i nieszablonowo wykonane tereny zewnętrzne osiedla, a zwłaszcza osiedlowa tężnia, leżanki, altany, plac zabaw, całość wkomponowane w atrakcyjnie zaprojektowaną zieleń, a także wykonane w betonie architektonicznym elementy drobnych form architektonicznych.

Zakres: realizacja całej inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa.

Dane techniczne obiektu:

PUM: 13307 m2

PC: 27013 m2

Ilość kondygnacji nadziemnych: 8

Ilość kondygnacji podziemnych: 2

Ilość mieszkań: 231

Ilość lokali usługowych: 9

Ilość m parkingowych w garażu: 255

Wizualizacje

Maj 2024

Marzec 2024

Zobacz również

AMConstruction spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Solipska 21 lok. 6
02-482 Warszawa
NIP: 522 316 54 85

E-mail: biuro@amconstruction.pl
Tel: +48 510 852 401