O nas

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych w systemie Generalnego Wykonawstwa. Nasz zakres działania obejmuje m.in. budownictwo kubaturowe, zwłaszcza obiekty budownictwa mieszkaniowego, ale także realizacje i modernizacje obiektów przemysłowych i magazynowych.

Ponadto oferujemy kompleksowe wykonawstwo, nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji żelbetowych. W pakiecie naszych usług znajduje się również wykonawstwo w pełnym zakresie prac rozbiórkowych i ziemnych.

Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem

Naszym atutem jest olbrzymie doświadczenie techniczne i znajomość warszawskiego rynku budowlanego, z którym związani jesteśmy zawodowo od ponad 20 lat. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu z powodzeniem zyskujemy zaufanie naszych zleceniodawców już na etapie projektowania obiektów.

Najwyższa jakość usług i terminowa realizacja

Doświadczona kadra inżyniersko-techniczna, wykwalifikowana załoga oraz znajomość rynku budowlanego i najnowszych technologii wraz z dużym, własnym zapleczem technicznym i sprzętowym pozwala nam sprawnie i terminowo realizować powierzone zadania oraz zapewniać efekty na najwyższym poziomie.  


HISTORIA FIRMY

Początek AMConstruction sięga 2004 r. kiedy została założona firma P.U.H. JoWi Michał Kumek, która w początkach swojej działalności realizowała projekty związane z konstrukcjami żelbetowymi w systemie generalnego wykonawstwa, a później także w pełnym zakresie wykonawstwa.
W ciągu kilkunastu lat działalności firma zdobyła niezbędne doświadczenie, które zaowocowało ugruntowaniem opinii na rynku budowlanym jako wysoce wyspecjalizowanego wykonawcy wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji żelbetowych.

Obecne potrzeby inwestycyjnego rynku budowlanego, a zwłaszcza oczekiwania firm deweloperskich oraz instytucji finansowych kredytujących inwestycje deweloperskie, preferują prowadzenie tego typu inwestycji przez wyspecjalizowane firmy budowlane w systemie Generalnego Wykonawstwa.

Odpowiedzią na te wyzwania była zmiana formy prawnej i składu osobowego zarządu spółki. Zmiany te były podyktowane nowymi celami i zadaniami postawionymi przed AMConstruction, czyli do wykonywania w systemie Generalnego Wykonawstwa całych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wraz z robotami wykończeniowymi, zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą drogową, przyłączami, sieciami itd.

Doświadczony zarząd w osobach Michała Kumek i Arkadiusza Wzorek, wykwalifikowana, stała kadra inżynierska i pracownicza, jak również sprawdzeni partnerzy, z którymi współpracujemy podczas wykonywania robót budowlanych, są gwarancją, terminowości oraz realizacji obiektu z największą starannością i dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół.


WŁADZE SPÓŁKI

Prezes Zarządu: Michał Kumek

Michał Kumek od początku kariery zawodowej związany jest z branżą budowlaną, przeszedł wszystkie szczeble kariery — od kierownika budowy i kontraktu do prezesa zarządu AMConstruction. Pracował w Kieleckim Przedsiębiorstwie Robót Mostowych S. A., gdzie pełnił m.in. funkcję szefa działu prefabrykacji, sprężania i nasuwania mostów, następnie w Bazet Sp. z o.o. Od 2000 r. związany z warszawskim rynkiem budowlanym. W 2004 roku rozpoczął własną działalność gospodarczą pod nazwą P.U.H. JoWi Michał Kumek. Z chwilą powstania AMConstruction, decyzją wspólników firmy, został Prezesem Zarządu.

Wiceprezes Zarządu: Arkadiusz Wzorek

Arkadiusz Wzorek od początku kariery zawodowej związany jest z bezpośrednim wykonawstwem rozmaitych projektów inwestycyjnych, począwszy od budynków mieszkalnych i biurowych, poprzez obiekty handlowe, na przemysłowych kończąc. Przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej: od majstra budowlanego, kierownika budowy i kontraktu, dyrektora, do wiceprezesa zarządu. Swą karierę zawodową rozpoczynał w Kieleckim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego S. A., a kontynuował przez wiele lat w P. H.U. B. ŁUCZ-BUD Sp. z o.o., gdzie pełnił funkcję Prokurenta i Dyrektora warszawskiego oddziału tej firmy. Od 1995 r. związany z warszawskim rynkiem budowlanym. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu AMConstruction.

AMConstruction spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Solipska 21 lok. 6
02-482 Warszawa
NIP: 522 316 54 85

E-mail: biuro@amconstruction.pl
Tel: +48 510 852 401