Osiedle „Muszlove” – 2019 r.

Inwestycja „Osiedle Muszlove” znajduje się na warszawskim Bemowie u zbiegu ulic Muszlowej i Powstańców Śląskich. Bryła budynku została ukształtowana na planie litery „C”, gdzie każde ze skrzydeł ma tę samą ilość, sześciu kondygnacji nadziemnych. Budynek posadowiony jest na płycie fundamentowej i posiada dwupoziomowy garaż podziemny.

Budynek wyróżnia się dwoma typami zastosowanych technologii wykonania elewacji. Pierwszym z nich jest elewacja modułowa, odwzorowująca mieszkania znajdujące się na danym fragmencie elewacji. Moduł ten wyróżniony jest jasno-szarym kolorem. Drugim, dominującym typem elewacji to elewacja wykonana z cegły klinkierowej renomowanej niemieckiej firmy „Feldhaus” z systemem dylatacji i ozdobnymi elementami z lakierowanych kształtowników stalowych. Dopełnieniem atrakcyjnego, zewnętrznego wyglądu budynku są okna w ciepłym drewnianym kolorze, przegrody tarasowe z desek kompozytowych, szklane ekrany elewacyjne oraz nadające lekkości balustrady szklane. Na szczególną uwagę zasługują też tereny zewnętrzne osiedla, a zwłaszcza wykonane w betonie architektonicznym elementy drobnych form architektonicznych, ciekawie zaprojektowana zieleń oraz  wyposażenie terenów wspólnych.

Nie mniej ciekawie wykończone zostały wnętrza budynku, począwszy od holi wejściowych wykończonych płytkami klinkierowymi i drewnem, przez nawiązujące do elewacji wykończenie ścian, przestronnych klatek schodowych, płytkami klinkierowymi, grafitowymi balustradami z drewnianymi pochwytami po dwukolorowe portale drewnianych drzwi do lokali mieszkalnych.

Zakres: realizacja całej inwestycji w systemie Generalnego Wykonawstwa.

Dane techniczne obiektu:
Ilość kondygnacji nadziemnych:                   6
Ilość kondygnacji podziemnych-garaż:         2
Ilość mieszkań:                                              139
Ilość lokali usługowych:                                5

Ilość miejsc parkingowych w garażu:            204
PUM:                                                             7 856,30m²

PC:                                                                 16 947,05m²

Czerwiec – lipiec 2019

Maj 2019

Luty 2019

Styczeń 2019

Październik 2018

Czerwiec 2018

Zobacz również

AMConstruction spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Solipska 21 lok. 6
02-482 Warszawa
NIP: 522 316 54 85

E-mail: biuro@amconstruction.pl
Tel: +48 510 852 401