,,NA BIELANY!”III ETAP – w trakcie realizacji

Kolejny, aktualnie realizowany przez spółkę „AMConstruction”, trzeci już etap inwestycji pod nazwą „NA BIELANY!” to dwa budynki mieszkalne, oznaczone literami „D” i „E”, zlokalizowane w Warszawie u zbiegu ulic Heroldów i Książąt Mazowieckich. Podobnie jak pierwszy i drugi etap, tego wieloetapowego projektu inwestycyjnego, posiadają one wspólny, dwupoziomowy garaż podziemny. Budynki te w części nadziemnej posiadają po sześć kondygnacji z tym, że na ostatniej, szóstej kondygnacji tylko część powierzchni zostanie zabudowana lokalami mieszkalnymi, na pozostałej zaś powierzchni wykonane zostaną przynależne do tych mieszkań przestronne tarasy oddzielone od siebie stałymi, betonowymi donicami obsadzonymi atrakcyjną zielenią.

Osiedle ,,Na Bielany!” to niepowtarzalna architektura – schodkowo ułożone loggie, przestronne tarasy i ogródki, które otwierają osiedle na zielone patio oraz prywatny, osiedlowy park, w którym znajduje się m.in. duży plac zabaw i miejsca do relaksu.

Osiedle wyróżnia się aż trzema, wzajemnie się uzupełniającymi, typami zastosowanych technologii wykonania elewacji. Pierwszym z nich jest elewacja lekko mokra w białym kolorze, podkreślająca kasetonowy charakter bryły budynków. Drugim, dominującym typem elewacji to elewacja wykonana z mineralnych płytek klinkierowych w systemie HAAKSBERGEN renomowanej, holenderskiej  firmy „Elastolith”. Trzecim, najbardziej wymagającym systemem elewacji jest elewacja ostatnich, szóstych kondygnacji wykonana z płaskiej , grafitowej blachy układanej na rąbek wraz z glifami  i ukrytym systemem odwodnienia dachu.  Wszystkie posadzki tarasów i loggii wykonane są w systemie tarasów wentylowanych czyli z płytek gres układanych na stopkach. Dopełnieniem atrakcyjnego, zewnętrznego wyglądu budynku są okna w grafitowym kolorze i nadające indywidualnego stylu, zlicowane ze ścianami zewnętrznymi grafitowe, ażurowe balustrady stalowe.

Zakres: realizacja całej inwestycji w systemie Generalnego Wykonawstwa.

Dane techniczne obiektu

Ilość kondygnacji nadziemnych:                                                          6

Ilość kondygnacji podziemnych:                                                          2        

PUM:                                                                                                            6919 ,00 m²

PC:                                                                                                                17 571, 00 m²

Ilość mieszkań:                                                                                          120

Miejsca parkingowe w garażu:                                                            193

Wizualizacje

Marzec 2024

Styczeń 2024

Grudzień 2023

Maj 2023

Kwiecień 2023

Marzec 2023

Luty 2023

Styczeń 2023

Grudzień 2022

Listopad 2022

Zobacz również

AMConstruction spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Solipska 21 lok. 6
02-482 Warszawa
NIP: 522 316 54 85

E-mail: biuro@amconstruction.pl
Tel: +48 510 852 401